Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - CLA - 90 kapslí

Kód: QNT0933
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • pomáhá udržovat čistou svalovou hmotu
  • pomáhá redukovat tukovou hmotu
  • lze užívat nepřetržitě po celý rok bez přerušení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konjugovaná kyselina linolová "CLA" je přírodní doplněk, který pochází z mastné kyseliny ze skupiny Omega 6 nacházející se v potravinách. CLA, která je přítomna v hovězím, skopovém, sýru a dokonce i v kravském mléce, má mnoho přínosů pro zdraví a budování svalů. Aby bylo možné co nejlépe využít zdravotních výhod CLA, byla extrahována z těchto přírodních zdrojů a vyrobena do pohodlných, snadno konzumovatelných koncentrovaných gelových kapslí. Mnoho výhod CLA je prevence ztráty svalové hmoty, stimulace růstu svalové hmoty a především podpora hubnutí.

CLA výrazně napomáhá při spalování tuků a přirozeném odumírání tukových buněk. To pomáhá vyhnout se „jo-jo“ efektu diet, kdy se hubnutí a přibírání mohou rychle střídat. Během redukčních diet se tukové buňky zbavují lipidů, ale nezmizí. Jen s několika jídly s vysokým obsahem kalorií stačí sacharidy a tuky, aby se buňky rychle znovu naplnily lipidy. CLA pomáhá zcela se zbavit tukových buněk tím, že způsobí jejich přirozenou smrt, což omezí zejména tento nežádoucí jev. Už nečekejte a posuňte své hubnutí na další úroveň s tímto doplňkem stravy!

CLA, PERFEKTNÍ PARTNER PRO VAŠE HUBNUTÍ

CLA je oblíbeným doplňkem stravy pro mnoho pozitivních účinků na organismus. Jeho hlavní výhoda ale spočívá ve schopnosti napomáhat spalování tuků a tím výrazně stimulovat hubnutí. CLA totiž bude zasahovat do fungování enzymu, jehož funkcí je cirkulovat tukovou hmotu v těle do buněk. Jsou to stejné buňky, o kterých jsme mluvili výše, které mají funkci ukládání lipidů pro tělo. CLA pomáhá omezit příjem tuku do buněk a zároveň stimuluje přirozenou smrt buněk. CLA, která stimuluje hubnutí a omezuje nežádoucí „jo-jo“ efekt diety, je kompletním spalovačem tuků a je mimořádně účinný pro přidání do zdravé a pestré stravy.

CLA je tedy velmi účinným doplňkem stravy, který pomáhá tělu odbourávat a spalovat buňky odpovědné za nadměrné ukládání tuku. V rámci programu hubnutí bude fungovat jako urychlovač a následně ji pomůže stabilizovat. CLA je zvláště účinná při spalování tuků z břišní stěny, výsledkem čehož jsou krásné, zpevněné a viditelné břišní svaly. Kromě toho je také velmi účinný při zbavování se nechtěných milostných klik často přítomných u mužů. V rámci pravidelné nebo příležitostné sportovní aktivity a zdravé výživy vám užívání CLA významně pomůže při hubnutí i při definici svalové hmoty. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje užívat 3 gramy denně s jídlem během léčebných kúr po dobu 8 až 12 týdnů.

CLA MÁ MNOHO POZITIVNÍCH VLIV NA ZDRAVÍ

Kromě následné pomoci při spalování tuků a stabilizaci hmotnosti má CLA četné příznivé účinky na metabolismus a zdraví. Posiluje zejména celkový imunitní systém. Zlepšuje také syntézu bílkovin v těle, což pomáhá udržovat svalovou tkáň a oddaluje škodlivé účinky stárnutí na svaly. Další z jeho pozoruhodných výhod je jeho protizánětlivé působení na tělo, čímž se snižuje riziko srdečních onemocnění a dokonce i některých alergií. Ať už jde o stimulaci hubnutí, vyrýsování břišních svalů hodné řeckých bohů nebo udržení železného zdraví, už nečekejte a nechte se získat výhodami CLA!

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně s jídlem

Složení: Konjugovaná kyselina linolová, želatina, voda, zvlhčovadlo: E422.

Nutriční hodnoty:

  100 g 3 kapsle
Energie kJ / kcal: 3177/760 128/31
Tuky: 74,1 g 3 g
Sacharidy: 0 g 0 g
Bílkoviny: 23,3 g < 1 g
CLA (konjugovaná kyselina linolová) 74 g 3000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní výživa
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz