Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Creatine Monohydrate Pure - 300 g

Kód: QNT1138
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • přispívá ke zlepšení výkonu
  • zvyšuje svalovou kongesci
  • přispívá k lepší regeneraci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin monohydrát v prášku je ideálním doplňkem pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svou sílu nebo výkon. Kreatin, který nabízíme, je čistý a dokonalý v kombinaci s intenzivními krátkými sériemi tréninků. Umožňuje také lepší zotavení po námaze. Kreatinový prášek je ideálním doplňkem pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svůj výkon nebo jej posunout na vyšší úroveň.

VYSOCE KVALITNÍ ČISTÝ KREATIN MONOHYDRÁT

Kreatin je látka, která se nachází v potravinách, jako je maso nebo ryby. Může být také přirozeně syntetizován v těle prostřednictvím určitých orgánů, jako jsou játra a slinivka břišní. Kreatin je odvozen ze 3 aminokyselin: argininu, glycinu a methioninu. Má mnoho výhod pro optimalizaci vašich tréninků. Ve skutečnosti můžete zlepšit sportovní výkon zvýšením zásoby kreatinu v těle.

Kreatin monohydrát se ukládá především ve svalech. Přidáním 3 g kreatinu monohydrátu do vašich krátkých intenzivních cvičení zlepšíte své fyzické schopnosti. Hraje důležitou roli v příjmu energie a svalové kongesci.

PROČ UŽÍVAT KREATIN?

Čistý kreatin monohydrát, který vám nabízíme, má mnoho výhod pro zlepšení účinků vašeho tréninku. Optimální pro zahrnutí cvičebních rutin, které zahrnují postupné série intenzivních cvičení, jeho příjem vám umožní zlepšit váš fyzický výkon. Účinkem kreatinu je urychlení svalového rozvoje tím, že svalům dodává energii, sílu a vytrvalost.

Kreatin monohydrát umožňuje uvolnění energie urychlením syntézy ATP v těle. Vzhledem k tomu, že zásoby ATP se rychle vyčerpávají, je příjem kreatinu důležitý pro zvýšení jejich produkce a dodání další energie. Toto zvýšení energie vám umožní získat během tréninku sílu a výkon. Kromě zlepšení vašeho fyzického výkonu podpoří kreatin monohydrát také syntézu bílkovin. To vám umožní získat svalový objem navíc ke zvýšení fyzické regenerace. Pocit únavy se pak sníží a vy budete moci trénovat intenzivněji.

KREATIN PRO KOHO A KDY?

Tím, že vám kreatin dodává energii k tomu, abyste mohli čelit tréninku, a zároveň přispívá k lepší regeneraci, je vynikající, pokud trénujete, který vyžaduje intenzivní cvičení. To vám umožní být připraveni na další tréninkovou sérii.

Užívání kreatinu je ideální, pokud hledáte pokrok, protože jste dosáhli bodu stagnace. Díky mnoha výhodám vám jeho účinek na vaše svaly umožní jít o krok dále tím, že odemknete slepou uličku, které čelíte. Protože kreatin se nachází téměř výhradně v mase nebo rybách, příjem kreatinu je také ideální pro vegetariány, kteří mohou mít nedostatek a chtějí dosáhnout optimální hladiny kreatinu.

Kreatin monohydrát v prášku zlepšuje fyzický výkon během krátkých, ale intenzivních cvičebních sérií. Abyste z jeho výhod vytěžili maximum, je vhodné jej užívat před cvičením, tedy těsně před tréninkem. Pro optimální účinek se doporučuje 4týdenní kúra, kterou lze během roku několikrát opakovat.

Složení: Kreatin monohydrát.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  6 g 100 g
Energie kJ / kcal: 0/0 0/0
Tuky: 0 g 0 g
 -z toho nasycené: 0 g 0 g
Sacharidy: 0 g 0 g
 -z toho cukry: 0 g 0 g
Bílkoviny: 0 g 0 g
Sůl: 0 g 0 g
Kreatin monohydrát 6000 mg 100 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz