Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Digestion Vegan - 90 Kapslí

Kód: QNT1322
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • aktivuje metabolismus lipidů během dne
  • přispívá k redukci tuku
  • pomáhá s regulací hmotnosti
  • užívejte 3 kapsle denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ KONZUMOVAT DOPLNĚK STRAVOVÁNÍ DIGESTION?

Přetrvávající bolest žaludku nebo přílišné nadýmání, které se objeví po jídle, mohou být příznaky špatného trávení. Doplněk stravy Digestion podporuje trávicí mechanismus a usnadňuje tok živin v těle.

Navíc obsahuje enzymový komplex, který napomáhá trávení, takže se stává pohodlnějším.

qnt-care-digestion-fleur

Informace Zdroj 3 kapsle
Pankreatin 8X
Prasečí slinivka 300 mg
Lipáza Část pankreatu 13 500 Ph.Eur.Units
Amylase Část pankreatu 13 500 Ph.Eur.Units
Proteáza Část pankreatu 900 Ph.Eur.Units
Papain Papája 300 mg
Bromelain Ananas 300 μg

PROČ PODPOROVAT TRÁVENÍ?

Trávení je metabolismus, který přeměňuje jídlo, které jíme, na živiny, které tělo může použít k výživě buněk těla. Pokud tento mechanismus nefunguje správně, může to mít dopad na dobré zdraví těla a tedy i na imunitní systém. Právě tímto procesem můžeme z jídla, které jíme, odstranit všechny základní živiny. Když jíme, enzymatické působení začíná v ústech, kde slinná amyláza iniciuje trávení škrobů. V žaludku pepsin štěpí bílkoviny, zatímco žaludeční lipázy zahajují hydrolýzu tuků. Bez dostatečné produkce enzymů by naše tělo, zejména trávení, procházelo náročným obdobím, které by mohlo vést k různým chronickým poruchám.

Nezdravé jídlo, chronický stres a/nebo špatné žvýkání, užívání některých léků a stárnutí jsou všechny příčiny, které zpomalují nebo inhibují trávicí sekreci. Následky jsou různé a mohou být četné: špatné trávení a vstřebávání, plynatost a nadýmání, střevní nepravidelnosti, potravinové intolerance nebo alergie, záněty, netěsné střevo. Tyto poruchy trávení mohou navíc vést k únavě v důsledku vynaložené energie a mohou zanechat stopy na pleti. Doplněk stravy Trávení obsahuje složky, které svým působením těmto nepříjemnostem zabrání.

ÚPLNÁ KOMBINACE ENZYMŮ

Enzymy jsou proteiny určené k podpoře chemických reakcí v našem těle. V doplňku stravy Trávení naleznete soubor enzymů (pankreatin a rostlinné enzymy: papain a bromelain), jejichž úkolem je přeměnit přijímané komplexní potraviny na esenciální živiny, které procházejí krevním řečištěm a dostávají se do tkání a buněk celého těla. Pancreatin je komplex získaný z pankreatického prášku živočišného původu, který obsahuje lipázu, amilázu a proteázu. Bromelain obsažený ve stonku ananasu a papain, který se nachází v latexu mezi kůrou a dužinou papáji, jsou nejúčinnějšími proteolytickými rostlinnými enzymy podporujícími obtížné trávení, zejména bílkovin. Rostlinné trávicí enzymy se primárně používají ke snížení zátěže vašich pankreatických a jaterních enzymů tím, že pomáhají „předtrávit“ potravu.

Působení těchto enzymů působících synergicky podpoří trávení. Doplněk stravy Trávení pomáhá tělu odbourávat bílkoviny, tuky, sacharidy a vlákninu, aby z potravy získalo maximum živin.

POSÍLENÁ STŘEVNÍ FLÓRA

Trávicí enzymy také odstraňují toxiny ze střev, zmírňují zácpu a pomáhají budovat a udržovat adekvátní trávicí systém. Trávení pomáhá tělu zachovat střevní flóru, která chrání tělo tím, že zabraňuje množení špatných bakterií, které mohou mít negativní dopad na tělo. Užívání doplňků stravy s trávicími enzymy pomáhá tělu rozkládat bílkoviny, tuky, sacharidy a vlákninu, aby získalo maximum živin z potravy. Doplněk stravy Trávení je ideálním partnerem, který vám umožní přestat se bát střevních potíží. S tímto doplňkem najdete potěšení z jídla, aniž byste se museli stresovat svými trávicími problémy. Doplněk stravy Trávení je tou správnou volbou pro vaše střeva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz