Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Kick Drink s příchutí Citron - 250ml

Kód: 1830
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • energetický nápoj pro tělo i duši 
  • obsahuje 660 mg extraktu z guarany
  • obsahuje celkem 105 mg kofeinu na 250 ml lahvičku
  • zesilovací efekt pro lepší výkon

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONCENTROVANÁ ENERGIE V OSVĚŽUJÍCÍM NÁPOJI

Jsme hrdí, že vám můžeme představit nejnovější z našich novinek KICK, energetický nápoj s povzbuzením. V ideální velikosti 250 ml vám tento nový nápoj poskytne veškerou energii, kterou potřebujete, abyste mohli čelit svým dnům a tréninku optimálním způsobem a bez zpomalení. Tento osvěžující nápoj, dostupný ve dvou lahodných příchutích, citron a malina, je ideálním partnerem pro aktivní lidi, kteří chtějí nabít energii a pomoci jim dosáhnout svých cílů. Tento nápoj stimulující mysl a tělo vám pomůže udržet krok ve vašem tréninku a být silnější a efektivnější, protože udrží vaši hlavu čistou a bez ztráty koncentrace.

Díky své receptuře obohacené o extrakt ze semene guarany (Paullinia Cupana) a bezvodý kofein vám náš nový nápoj KICK zaručí rychlý a dlouhý přísun energie, který vás podpoří během vašich nejintenzivnějších sezení nebo vás udrží silnými po celý den. Snadno se konzumuje a pohodlně si vezmete kamkoli, KICK obsahuje pouze 115 kcal na 250 ml lahvičku. Explozivní nové složení, osvěžující nápoj se skvělou chutí a výbušným účinkem, KICK vám jistě pomůže dosáhnout vašeho plného potenciálu.

banner-kick-en

ENERGETICKÝ NÁPOJ S VÝBUŠNÝM SLOŽENÍM

Co odlišuje KICK drink od ostatních na trhu, je jeho vysoce koncentrovaná přirozeně výbušná receptura s 660 mg guarany a 105 mg kofeinu. Připravte se na to, že pocítíte vzpruhu, díky které budou vaše cíle explodovat!

Guarana je rostlina z Jižní Ameriky hojně využívaná v lékařství a sportu pro své mnohé pro tělo prospěšné vlastnosti. Jeho aktivní složkou je kofein, který je v semenech obsažen dvakrát až třikrát více než v kávě. Je známý především pro své povzbuzující účinky, působí na fyzickou i duševní energii. Guarana totiž výrazně pomáhá stimulovat bdělost, koncentraci, ale i obecné kognitivní schopnosti. Díky působení kofeinu guarana stimuluje centrální nervový systém a pomáhá tak snižovat únavu a bojovat proti ospalosti a ospalosti. Tento přírodní stimulant proto pomůže zlepšit koncentraci a zároveň dodá vašemu tělu ohromnou vzpruhu. Známá pro své rychlé působení, guarana působí jako skutečný energetický vzpruh, zahání všechny stopy únavy a naostřuje vaši mysl pro větší výkon během cvičení nebo na dlouhý den v práci.

Kromě guarany obsahuje KICK také 105 mg bezvodého kofeinu pro ještě výbušnější výsledek. Kofein je nejvíce konzumovanou psychoaktivní látkou na světě. Objeven v roce 1819 německým chemikem Friedliebem Ferdinandem Rungem a pro své povzbuzující vlastnosti se konzumuje již od doby kamenné. Průměrný Evropan dnes zkonzumuje asi 6 kg kávy ročně. Kofein, skutečný stimulant centrálního nervového a kardiovaskulárního systému, poskytuje stejně jako guarana významný energetický zisk a významnou podporu koncentrace. Kofein v KICK vám pomůže pokračovat v tréninku bez zpomalení a zároveň stimulovat váš výkon. Abyste co nejlépe bojovali s dočasnou únavou, sníženou motivací nebo si během cvičení udrželi co nejčistší mysl, dokáže vám kombinace guarany a kofeinu v silném nápoji KICK přinést explozi energie. aby se vaše cvičení posunulo na další úroveň.

Nicméně, zatímco guarana a kofein poskytují nepopiratelné energetické zvýšení, je to sacharóza v KICK, která umožní, aby účinek trval. Sacharóza umožňuje zejména tvorbu glukózy, základního paliva našich buněk. Díky 27 gramům sacharózy v nápoji KICK umožní tvorba glukózy vašemu tělu velmi rychlý přístup k novým zásobám dostupné energie. To ale není vše, protože sacharóza se bude v těle ukládat i ve formě glykogenu. Vybudováním těchto zásob svalového glykogenu bude vaše tělo dlouhodobě skladovat dostupnou energii. Nápoj KICK se silnou kombinací guarany, kofeinu a sacharózy vám nepopiratelně pomůže stimulovat vaši energii výbušným a dlouhodobým způsobem, abyste mohli dosáhnout svého plného potenciálu.

Složení: 

Voda, sacharóza, okyselovadlo: E330, extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana), aroma, oxid uhličitý, regulátor kyselosti: E331, konzervanty: E202/E211, bezvodý kofein.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 ml: 250 ml:
Energie (kJ / kcal) 197/46 493/115
Tuky 0 g 0 g
- z toho nasycené 0 g 0 g
Sacharidy 10,8 g 27 g
- z toho cukry 10,8 g 27 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0,05 g 0,13 g
Extrakt z guarany 264 mg 660 mg
- z toho kofein 26,4 mg 66 mg
Bezvodý kofein 15,6 mg 39 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Energetické nápoje
Hmotnost: 0.3 kg
Balení: 12 ks
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz