Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - L-glutamine 6000mg Prášek - 500g

Kód: QNT1076
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • chrání svaly po tréninku
  • pomáhá při regeneraci svalů
  • omáhá podporovat imunitní systém
  • užitečné pro jakýkoli druh sportu

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JE L-GLUTAMINE?

L-Glutamin je neesenciální aminokyselina. Je velmi hojný (tvoří téměř 2/3 aminokyselin, které tvoří svalovou bílkovinu) a je hojně využíván svaly, ale v omezeném množství je produkován lidským tělem. Je proto důležité zajistit dostatečný příjem potravy a případně doplňků stravy. Sportovci, kteří trénují obzvláště tvrdě, by měli zvážit doplnění stravy o L-Glutamin 6000 pro dosažení nejlepších výsledků.

L-Glutamin je jednou z 20 přirozeně se vyskytujících aminokyselin (nazývaných stavební kameny bílkovin) a je v lidském těle nejhojněji zastoupen. Je nesmírně důležitý pro správné fungování organismu, protože hraje hlavní roli v různých metabolických reakcích. Svaly, které prošly velmi intenzivním nebo dlouhým úsilím, jako je silový trénink nebo dlouhotrvající vytrvalostní sporty, a vstoupily do takzvané katabolické fáze (období, během kterého se svaly zhoršují), musí poškozená vlákna obnovit. Během této fáze zotavení je nesmírně důležité zajistit, aby byl k dispozici dostatečný přísun glutaminu, aby byly zajištěny optimální výsledky.

qnt-l-glutamine

JAK JE NEJLEPŠÍ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ L-GLUTAMINU?

L-Glutamin 6000 se doporučuje pro všechny druhy sportů, zvláště pokud posouváte své limity. Je velmi cenným doplňkem pro vytrvalostní a silové sporty, kdy svaly potřebují dobrou regenerační fázi. Vysoký příjem L-Glutaminu (jedna dávka L-Glutaminu 6000 poskytuje 6 000 mg) umožňuje vašemu tělu velkou podporu v procesu obnovy a regenerace svalů. Sportovci, kteří to myslí s tréninkem vážně a chtějí dělat pokroky bez překážek, by měli zařadit L-GLUTAMINE 6000 do své každodenní stravy!

Pro optimalizaci účinků L-Glutaminu 6000 doporučujeme smíchat jednu dávku (6 g) s vodou nebo oblíbeným ovocným džusem a užívat jednou denně, nejlépe po tréninku.

Užívejte každý den 6 g s vodou nebo ovocnou šťávou po tréninku.

Složení:

L-Glutamin

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

Nutriční hodnoty:

  6 g 100 g
Energie kJ / kcal: 0/0 0/0
Tuky: 0 g 0 g
 -z toho nasycené: 0 g 0 g
Sacharidy: 0 g 0 g
 -z toho cukry: 0 g 0 g
Bílkoviny: 0 g 0 g
Sůl: 0 g 0 g
L-Glutamin 6000 mg 100 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: POTRAVINY
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz