Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Pre-Workout (PUMP RX) - lesní ovoce - 300 g

Kód: QNT1305
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
 • rychlé přetížení svalů
 • pomáhá zlepšit výkonnost při tréninku
 • pomáhá zvyšovat vytrvalost a svalovou sílu
 • pomáhá stimulovat koncentraci během cvičení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni jste na to čekali a konečně dorazí ve velkém stylu na náš e-shop. Naše nová předtréninková PUMP RX vám pomůže posunout vaše cvičení na další úroveň. Díky vylepšenému složení přímo z QNT laboratoří bude tento booster stimulovat váš tréninkový výkon jako nikdy předtím. Tato nová ultra koncentrovaná receptura s výkonnými přísadami si snadno získává své místo mezi elitou současné sportovní výživy.

Moderní design, dosud nepřekonatelné výkony: objevte ihned PUMP RX, chloubu předtréninků, exkluzivně na našem e-shopu. Nastal čas: uvolněte svůj potenciál.

To, co dělá tento produkt jedinečným, je jeho inovativní a komplexní vzorec účinných složek, které respektují vaše tělo. Za prvé, tento prémiový předtréninkový trénink se vyznačuje téměř nulovým obsahem cukru. Ve skutečnosti většina předtréninkových tréninků na trhu má velmi vysoké „jednoduché“ hladiny cukru z toho prostého důvodu, že je to levné a poskytuje momentální přísun energie. Přesto se jedná o nežádoucí kalorický příjem, kterému se chcete vyhnout, zvláště pokud chcete zhubnout. Kromě toho, místo toho, aby vám dodal skutečnou energii, způsobí, že vaše hladina glukózy v krvi rychle vyskočí a klesne, takže na začátku nebo v polovině tréninku budete letargičtí.

Tato nová receptura je také obohacena o vitamíny B6 a B12, které sníží vaši únavu a přispějí k robustnímu energetickému metabolismu. Ale to nejsou jediné výhody, které tyto vitamíny pro vaše tělo mají! Vitamin B6 také pomáhá vašemu tělu regulovat hormonální aktivitu a posilovat imunitní systém. Na druhou stranu vitamín B12 posílí vaši celkovou energii prostřednictvím holistického přístupu k vašemu tělu: pomáhá při tvorbě červených krvinek, buněčném dělení a také normální činnosti vašeho nervového systému.


MÉNĚ KOMPONENTŮ, VĚTŠÍ ÚČINNOST

Toto ultra inovativní předtréninkové složení výrazně zredukovalo seznam složek, které obsahuje. proč? Jednoduše pro zvýšení koncentrace zajímavých ingrediencí pro zvýšení vašeho výkonu. Ve skutečnosti většina předtréninkových tréninků na trhu nabízí rozšířené seznamy ingrediencí, což často znamená, že většina z nich je irelevantních a nemá žádné vědecky prokázané výhody pro zvýšení vaší energie. Zlaté pravidlo, které je třeba dodržovat, zní: pokud energetická zajímavost složky nebyla vědecky prokázána různými studiemi, je třeba se jí vyhnout. Na tomto základě jsme vytvořili PUMP RX: koncentrát síly bez nadbytečných přísad. Čistý a vyvážený booster, který jde přímo k věci.

Když je řeč o zajímavých ingrediencích pro zvýšení výkonu, jmenujme je. V tomto exkluzivním novém složení najdete vysoce koncentrované hladiny kreatin monohydrátu, Beta-Alaninu a L-Argininu. Tyto 3 látky, dobře známé svými stimulačními účinky a přímým dopadem na výbušnost, sílu a svalové přetížení, jsou v PUMP RX téměř dvakrát přítomny než v jiných komerčně dostupných předtréninkových přípravcích. Jak je tohle možné? Jednoduše tím, že odstraníte všechny nepotřebné ingredience, abyste si uchovali jen to nejlepší, a povznesli je do nových výšin.

Na závěr si povíme něco o složkách, které se v PUMP RX nenacházejí. V této nové receptuře na špici sportovní výživy se rozlučte s kofeinem a taurinem. Tyto ingredience jsou extrémně přítomné ve většině předtréninkových tréninků a skutečně mají nepopiratelné výhody při stimulaci vašeho energetického metabolismu. Ale je to ta správná energie? Tyto složky zaútočí na váš organismus tím, že do něj napumpují „čisté“ vzrušení.

Příliš mnoho kofeinu a taurinu může způsobit nevolnost, vysoký krevní tlak, tachykardii, silné svalové křeče a bolesti hlavy. Stručně řečeno, při pravidelné konzumaci jsou pro vaše tělo poměrně špatné.

Beta-alanin, L-arginin a kreatin naopak budou mít na váš organismus komplexnější účinek a umožní nejen velmi následné energetické nabrání, ale také napomůže svalovému růstu a regeneraci při respektování vašeho těla. Chápete: PUMP RX má prostor jen pro to nejlepší.

THE EXPLOSIVE PUMP RX ve 3 slovech

VYTRVALOST

Jedním z pozoruhodných účinků PUMP RX je jeho vliv na váš krevní oběh. To je stimulováno produkcí oxidu dusnatého v těle, který přímo ovlivňuje dilataci vašich cév. To umožňuje živinám lépe cirkulovat ve svalech, rychleji odstraňovat odpadní produkty a zvyšovat přísun kyslíku pro intenzivní a trvalé úsilí.

To vám tedy logicky umožní provozovat delší sportovní sezení při zachování téměř konstantní úrovně síly. Zejména umožňuje přidat jedno nebo dvě opakování na cvik při stejné zátěži – obrovské zlepšení pro sval. Toto revoluční předtréninkové cvičení vám proto umožní udržet si odstup na vašich nejtěžších trénincích a zároveň pokračovat v pokroku, a to i v obtížných obdobích, kdy máte tendenci stagnovat nebo se cítit unavenější.

Konečně, toto silné a kompletní předtréninkové cvičení působí také na potréninkovou regeneraci. Rozšíření cév totiž umožňuje větší přísun živin do svalů, ty jsou lépe "vyživené" a tím pádem lépe regenerují po sezení. Vaše tělo bude připraveno zvládnout další sezení v optimálních podmínkách.

ENERGIE

Stimulování vaší energie je jednou z hlavních funkcí předtréninku. To snižuje možnou únavu a umožňuje vám vydržet po celou dobu tréninku bez poklesu výkonu. PUMP RX vám umožní vyhnout se poklesu intenzity uprostřed tréninku a udržet si energii bez ztráty koncentrace. Díky působení kreatinu se již od začátku sezení budete cítit dynamičtěji a motivovaněji. Díky zlepšení výbušnosti a svalové síly pocítíte silné přetížení z první série a budete připraveni posunout ji na další úroveň. Beta-alanin vám také pomůže stimulovat vaši energii a zažene pocity bolesti svalů. To vám umožní cvičit intenzivněji a hlavně delší dobu. 

SÍLA

Zvýšením vaší energie, vytrvalosti a koncentrace se nepřímo zvýší vaše síla. Beta-Alanin a L-Arginin zvýší vaši koncentraci a reaktivitu, budete výbušnější. Zlepšený přísun kyslíku a živin vám také výrazně pomůže vyvinout větší sílu během cvičení. Kromě toho je PUMP RX také obzvláště bohatý na kreatin, který je mimořádně užitečný pro sílu a krátké intenzivní úsilí, zejména při posilování.

Pre workout: CHYB, KTERÝM JE TŘEBA SE VYHNOUT

Při správném použití bude váš předtréninkový trénink mocným spojencem ve vašem nejintenzivnějším tréninku. Je však důležité jej správně používat, aby se odhalil jeho plný potenciál a netrpěli opačnými účinky než ty, o které se jedná.

Musíte si dobře načasovat: Jakmile dorazíte do posilovny, je již příliš pozdě na předtréninkové cvičení. K úplnému vstřebání produktu a projevení jeho účinků skutečně dochází minimálně 30 minut po jeho konzumaci. To se může lišit v závislosti na morfologii, ale dodržujte pravidlo, že předtréninkový trénink konzumujte alespoň půl hodiny před tréninkem.

Nepředávkujte svůj příjem: Vzhledem k účinnosti PUMP RX se důrazně doporučuje nepřekračovat předepsanou dávku. Pokud je vaše dávka příliš vysoká, překročíte svůj optimální stav posílení, přestanete reagovat a zaznamenáte nežádoucí vedlejší účinky.

Složení: Beta-alanin, L-Arginin AKG, kreatin monohydrát, inulin, příchuť červené ovoce, acidifer: E330, sladidlo: E955, barvivo: E120, vit. B6 (pyridoxin HCL), vit. B12 (methylkobalamin).

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  9 g 100 g
Energie (kJ/kcal) 74/18 816/195
Tuky 0,02 g 0,18 g
 - z toho nasycené 0,02 g 0,18 g
Sacharidy 3 g 33,02 g
 - z toho cukry 0,06 g 0,77 g
Bílkoviny 1,4 g 15,65 g
Sůl 0 g 0 g
Beta-alanin 3000 mg  33333 mg
L-arginin 3000 mg 33333 mg
Kreatin monohydrát 2000 mg 22000 mg
Inulin 550 mg 6100 mg
Vit.B6 1,26 mg 14 mg
Vit.B12 2,2 ug 24 ug

 

 

 

 


              

Doplňkové parametry

Kategorie: Energetické nápoje
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz