Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

TRS - Římský kmín mletý - 100 g

Kód: 9798
Značka: Organic India
Skladem u dodavatele

Toto aromatické koření je důležitou součástí indické a asijské kuchyně a používá se v garam masala, madras, vindaloo a v dušených pokrmech, jako je korma. Chuťově je zcela rozdílný od klasického kmínu. Chuť lze popsat jako zemitá ořechová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Římský kmín má příjemnou, aromatickou silná vůni, ostrou, kořeněnou chuť. Je vhodný k přípravě hůře stravitelných nebo hutných pokrmů. Je součástí kari; používá se ke kořenění mletých mas, do salámů a klobás, sýrů i do chleba; v likérnictví.

Použití: do zeleninových, rýžových a luštěninových pokrmů. Vynikající do bramborových pokrmů, vhodný na dochucování polévek a různých dušených pokrmů. Používá se např. při nakládání zeleniny a sýrů. Často se používá s hořčičnými semínky na počátku vaření. Pomáhá při přejídání, po těžkých pokrmech.

V Indii se s ním koření kari, čočka a rýžové pokrmy. Ve východním Německu se kmín používá na masné výrobky, kysané zelí, ryby, bramborový salát, pečivo a jablečný kompot. V kuchyni v arabských zemích se používá do salátů, na Méchoui a na Kebab.

Pro odlišnou, výraznou chuť i vůni než klasický kmín, doporučuje, zezačátku, použít menší dávky.

Obsah: 100 gramů

Doplňkové parametry

Kategorie: POTRAVINY
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz