Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Multivitamin Women's Vegan - 60 kapslí

Kód: QNT1316
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • podporuje imunitní systém
  • antioxidační formule
  • přispívá k celkové pohodě
  • užívejte 1 kapsli denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT WOMEN'S?

Women's je multivitamínový a multiminerální doplněk stravy. Jeho kompletní složení 12 vitamínů a 7 minerálů vám umožní doplnit vitalitu a těžit z optimální formy po celý den. Vitamíny a minerály jsou základní živiny, které naše tělo potřebuje ke zdravému fungování. Získat všechny nutriční hodnoty vitamínů a minerálů za jeden den je někdy komplikované.

Navzdory zdravé a vyvážené stravě je někdy nutné sníst astronomické množství jídla, abychom získali všechny doporučené nutriční hodnoty vitamínů a minerálů. Vzorec doplňku stravy pro ženy byl vyvinut tak, aby získal potřebné množství, které potřebujete k tomu, abyste byli v optimální kondici a aby z vás vyzařovala krása. Náš doplněk pro ženy obsahuje komplex, který spojuje všechny vitamíny a minerály užitečné pro přirozenou vzpruhu. energie, která se odrazí na vaší pleti. Jeho složení je ideální pro prožití každého dne naplno. Jeho užívání vám pomůže nejen posílit váš imunitní systém, ale také vám pomůže v boji proti oxidativnímu stresu.

QNT CARE Multivitamínový dámský Tento doplněk stravy je poklad „vše v jednom“, který vám umožní co nejlépe vyplnit nutriční nedostatky vitamínů a minerálů ve vaší stravě. Snadno stravitelný, Women's poskytuje denní přísun vitamínů a minerálů ideální pro návrat do formy a zvládnutí náročných dnů. Dále obsahuje wild yam, hlízu, která podporuje produkci přirozených ženských hormonů. Tento doplněk je ideálním každodenním partnerem, díky kterému budete vyzařovat pohodu a krásu. ?

qnt-care-multi-vitamines-femme-fleur

JAKÉ JSOU VÝHODY WOMEN'S?

Optimální složení vitamínů a minerálů obsažených v Women’s bude mít na organismus několik zásadních dopadů. Doplněním nedostatků v každodenní stravě vitamíny a minerály vám tento doplněk stravy pomůže posílit váš imunitní systém. Po celý den je tělo chráněno před vnějšími bakteriemi a viry. Když tělo nedostává dostatek vitamínů a minerálů, může dojít k oslabení imunitního systému. Složky v Women's poskytují dostatečně velký příjem, aby posílily imunitní systém a dodaly mu sílu, kterou potřebuje, aby se vyrovnal s vnějšími útoky.

S vysokým obsahem vitamínů a minerálů bude Women’s působit také jako antioxidant. Bude chránit buňky těla před oxidativním stresem. Tím omezuje škodlivé účinky volných radikálů a dalších vnějších útoků. Složky Women’s pomohou posílit buňky těla. Všechny výhody, které poskytuje Women’s, dodají tělu vzpruhu. Tento doplněk také obsahuje vysokou koncentraci yam, která má mnoho výhod pro ženy. Stimuluje produkci progesteronu a zároveň podporuje trávení a pomáhá snižovat účinky způsobené menstruačními poruchami a zejména menopauzou. Díky blahodárnému působení tohoto doplňku na tělo budete moci zářit pohodou uvnitř i navenek.

JAKÉ VITAMINY OBSAHUJE WOMEN'S?

Receptura doplňku stravy Women’sse skládá z několika vitamínů. Najdete zde vitamín A, který kromě toho, že stimuluje imunitní systém a je antioxidantem, podporuje dobré vidění. Sluneční vitamín, vitamín D3, stimuluje tvorbu protilátek a tím posiluje imunitu. Jeho vysoká biologická dostupnost také pomáhá posilovat celkovou strukturu kostry a pomáhá udržovat dobré svaly. Vitamin C má antioxidační vlastnosti, které podporují zejména tvorbu bílých krvinek. Pomáhá snižovat únavu díky povzbuzení, které dodává tělu. Tento vitamín je dokonalým stimulantem, který dodá tělu tón a zároveň je ideálním spojencem pro dobrou údržbu pokožky. Vitamin E má také vynikající antioxidační vlastnosti, které chrání tělo před různými vnějšími útoky. V neposlední řadě zde najdete také celou sadu vitamínů B, které přispějí k normálnímu energetickému metabolismu a pomohou v boji proti únavě. Tyto vitamíny se také podílejí na správném fungování nervového systému a imunitního systému.

Informace Zdroj 1 kapsle
Vit.A Acetát vitamínu A 1200 μg
Vit. D3 Lanolin z ovčí vlny 7,5 μg
Vit. E Dl-alfa tokoferylacetát 30 mg
Vit. C Kyselina askorbová 80 mg
Vit. B1 (thiamin) Thiamin mononitrát 4,2 mg
Vit. B2 (riboflavin) Riboflavin 4,8 mg
Vit. B3 (niacin) Nikotinamid 54 mg
Vit. B6 (pyridoxin) Pyridoxin hydrochlorid 6 mg
Vit. B9 (kyselina listová) Kyselina listová 400 μg
Vit.B12 Kyanokobalamin 3 μg
Biotin D-Biotin 150 μg
Vit. B5 Pantothenát vápenatý 15 mg
Železo Ferrous Fumarate BP (Fe 30,57 – 32,87 %) 14 mg
Zinek Trihydrát citrátu zinečnatého 14 mg
měď Bisglycinát měďnatý 1650 μg
Mangan 1 mg
Selen Seleničitan sodný 100 μg
Chrom 100 μg
Jodid Jodid draselný 225 μg
Kořen ženšenu Panax 1% 3:1 PE Kořen ženšenu 100 μg
Sibiřský ženšen 0,8% PE Kořen ženšenu 100 μg

JAKÉ MINERÁLY OBSAHUJE WOMEN'S?

Kromě vitamínů je složení Women’s bohaté také na minerály, které jsou neméně důležité pro správné fungování organismu. Obsahuje zejména zinek, železo, měď, mangan, selen, chrom a jód pro zajištění ideální rovnováhy minerálů. Budou hrát roli při poskytování energie tělu a imunitnímu systému. Suplement pro ženy obsahuje vyšší koncentraci železa než doplněk pro muže. Železo je základní minerál prospěšný pro imunitní systém, který také podporuje tonus a vitalitu. Železo ovlivňuje energetickou hladinu těla tím, že podporuje transport kyslíku v těle. Pomáhá také při tvorbě červených krvinek. Ženy však mají vyšší potřebu červených krvinek, zejména během menstruace, a proto dámský doplněk stravy obsahuje větší množství železa než pánská verze.

Women’s je ideální all-in-one doplněk výživy pro ženy, které se chtějí cítit lépe uvnitř, aby mohly navenek zářit. Navíc tento doplněk stravy, složený ze značného souboru minerálů a vitamínů, bude mít významný vliv na posílení imunitního systému. Díky Women’s budete mít optimální tvar pro zářivou pleť krásy.

Kdy užívat Multivitamin Woman? Multivitamin Woman by se měl užívat s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 1 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 60 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz