Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Curcuma + Vegan - 90 Kapslí

Kód: QNT1321
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • zmírňuje bolesti kloubů, šlach a chrupavek
  • antioxidační a protizánětlivé vlastnosti
  • obohacené složení, které zvyšuje účinky kurkumy

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT CURCUMU+?

Kurkuma má neuvěřitelné vlastnosti s významnými zdravotními přínosy. Po tisíciletí se používá jako léčivá rostlina v Indii, kde se používá zejména při bolestech kloubů, šlach, chrupavek a také při poruchách trávení. Náš zdroj kurkumy pochází přímo od farmářů z Indie. Sklízí se tradičním způsobem, aby si uchovaly všechny základní živiny.

KURKUMA +: SÍLA PŘÍRODY

Náš doplněk stravy Curcuma + se získává z extraktu kořene kurkumy dlouhé. Tuto odrůdu jsme speciálně vybrali, abyste mohli těžit z nejlepších možných výsledků. Má vysokou biologickou dostupnost v kurkuminu, který je nezbytný pro jeho antioxidační a protizánětlivé účinky. Jak jste možná pochopili, curcuma longa je nepopiratelně nejúčinnějším druhem kurkumy.

Jednou ze složek kurkumy je kurkumin. Jedná se o aktivní složku přítomnou v kurkumě, která dokazuje, že je skutečnou silou této rostliny. Účinnost jeho působení je dva v jednom: kromě prevence léčí různé neduhy. Kurkuma je v Asii považována za posvátnou rostlinu a někdy bývá řazena mezi zázračné potraviny kvůli svým aktivním složkám kurkuminu, které jsou zdrojem jejích léčivých vlastností. QNT Curcuma + se skládá ze silné koncentrace 1200 mg kurkuminu. Tento vysoký obsah kurkuminu zvyšuje jeho přínosy desetkrát a přitom je lehce stravitelný.

qnt-care-curcuma-poudre

KURKUMA +, VÝBUŠNÁ KOMBINACE

Abychom zvýšili účinky kurkumy, rozhodli jsme se ji zkombinovat s boswellií serrata a vitamínem C. Tato kombinace kurkuminu a extraktu z boswellie zvyšuje jejich účinnost díky jejich synergickým účinkům. Zejména umožní snížit symptomy související s bolestí u lidí trpících osteoartrózou. Účinnost našeho doplňku Curcuma + je proto ještě účinnější díky síle všech jeho složek.

Zkombinovali jsme kurkumu s boswellií. Tato rostlina je známá svými protizánětlivými účinky, kromě účinnosti proti bolesti a ztuhlosti. Tato rostlina je již mnoho let známá pro své zdraví prospěšné účinky. Roste v horách Indie a sklízí se v suchých obdobích. Aktivními složkami boswellie, které optimalizují účinky kurkumy, jsou boswellové kyseliny přítomné v pryskyřici rostliny. Zabraňují vzniku zánětů a také podporují krevní oběh v kloubech. Díky této složce, která se zaměřuje na léčbu zánětů pro maximální výsledek, proto těžíte z velkého příspěvku.

K této již tak senzační receptuře jsme přidali vitamín C. Ten dodá kurkuminu další antioxidační účinek. Tento vitamín funguje jako skutečný štít, který bude chránit buňky před různými poškozeními, kterým naše tělo čelí. Vitamin C také stimuluje krevní oběh tím, že se podílí na tvorbě červených krvinek. Jeho cílené působení tak umožňuje lepší zásobení našeho těla živinami.

JAKÉ JSOU VÝHODY KURKUMY +?

Náš doplněk stravy s vysokou koncentrací kurkumy vám pomůže přirozeně bojovat s bolestmi kloubů, šlach a chrupavek. Umožní vám, abyste se díky různým účinným látkám znovu cítili celiství a v dobré kondici. Tento doplněk stravy se svými značnými přednostmi je proto ideální pro všechny aktivní lidi.

Tento komplex bude bojovat s bolestí v kloubech, která souvisí s neobnovováním buněk. V důsledku toho se ocitnete ve špičkové formě, pokud jde o flexibilitu a klouby. Kromě toho, že přispívá k ochraně kloubů, Curcuma + obsahuje vlastnosti, které pomáhají zmírňovat bolest spojenou se zánětem. Díky jeho protizánětlivým vlastnostem se budete cítit energičtěji než kdy jindy.

Curcuma + je také kompletní antioxidant, jehož výsledky vás ohromí. Antioxidanty jsou molekuly, které chrání buňky před stárnutím. Náš doplněk s vysokou koncentrací kurkuminu má vynikající antioxidační vlastnosti, které tak přispívají k boji proti stárnutí buněk. Kromě toho, že pomáhá snižovat oxidační stres, pomáhá léčit problémy s krevním oběhem, a tím omezovat riziko infarktu.

Naše receptura je ideální pro řešení trávicích problémů a na rozdíl od jiných kombinací doplňků kurkumy nehrozí žádné vedlejší účinky. Zlepšujícím komfortem trávení udržuje Curcuma + dobré zdraví jater a bojuje proti žaludeční kyselosti tím, že omezuje hromadění tuků a usnadňuje jejich uvolňování v játrech. Naše Curcuma + je ideálním doplňkem stravy pro všechny lidi, kteří chtějí neutralizovat všechny typy zánětlivých bolestí.

Kdy kurkumu užívat? Kurkumu je třeba užívat během dne.

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 30 dní.

qnt-care-curcuma-articulations

Složení:

Suchý extrakt kurkuminu (Curcuma longa), kapsle: E464/E407/E508, suchý extrakt ze stromu kadidlovníku (Boswellia serrata), vit.C, protispékavé látky: E470b/E551, voda.

Informace:

 Informace Zdroj 3 kapsle
Suchý extrakt z kurkuminu 10% suchý extrakt kurkuminu 1200 mg
Boswellia serrata suchý extrakt 65% suchý extrakt z kadidlovníku 225 mg
Vit.C (kyselina askorbová) Kyselina askorbová 48 mg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz