Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Riptek V2 - 120 kapslí

Kód: 3432
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • aktivátor termogeneze
  • pomáhá kontrolovat chuť k jídlu a hlad
  • pomáhá zvýšit energii
  • pomáhá při spalování tuků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Riptek V2 je nejrevolučnější a nejinovativnější spalovač tuků na trhu! Kombinuje nejnovější evropské a americké technologie spalovačů tuku. Již od první dávky pocítíte účinek Riptek V2, včetně okamžitého a okamžitého přívalu energie. S tímto efektem dva v jednom spálíte více tuku a posunete své tréninky na vyšší úroveň.

V kombinaci s vyváženou stravou a fyzickým cvičením vám užívání tohoto doplňku stravy výrazně pomůže rychleji a efektivněji zhubnout. Díky svému komplexnímu složení obohacenému o glukomannan pomáhá Riptek V2 působit přímo na spalování tuků a při správné konzumaci slibuje úžasné výsledky.

Riptek V2 má revoluční recepturu vyvinutou naším oddělením výzkumu a vývoje. Tento doplněk stravy, obohacený zejména o glukomannan, extrakt z pepře (Capsicum Anuum L.), extrakt z bobulí acai a extrakt z yerba maté, je silným aktivátorem termogeneze. To znamená, že tělo bude spalovat tuk, aby si udrželo normální teplotu, což pomáhá při regulaci hmotnosti. Riptek V2 bude stimulovat metabolismus prostřednictvím své komplexní sítě stimulujících složek. To bude mít vliv na optimální mobilizaci tuku, zisk energie, snížení chuti k jídlu a pomoc při definování svalů.

Riptek V2 je rychle působící termogenní spalovač tuků a booster, který vám pomůže zlepšit výkon při vašich trénincích. Užívat spalovač tuků má opravdu smysl, pokud jste již v pokročilé fázi diety, kdy je hubnutí stále obtížnější. Přirozeně naprogramované k přežití se tělo přizpůsobí novému poměru spálených kalorií a zpomalí metabolismus, aby si vytvořilo zásoby energie. Právě tehdy budou účinky Riptek V2 nejzřetelnější: aktivovaná termogeneze v tomto klíčovém bodě vašeho hubnutí pomůže tělu čerpat energii, kterou potřebuje z tuku, aby dokončilo vaše cvičení a spalovalo nežádoucí kalorie.

Riptek V2 má také velmi ceněný prostředek na potlačení chuti k jídlu. Stimulační složky tohoto termogenika budou mít za následek snížení chuti k jídlu. To se ukáže jako extrémně užitečná součást programu hubnutí, protože hlad je často hlavní příčinou přibírání na váze. Riptek V2, který působí současně na kontrolu chuti k jídlu, termogenezi a energii, je při správném používání účinným rychle působícím kompletním spalovačem tuků.

RIPTEK V2: CENNÝ SPOJENEC PRO ENERGII

Tento termogenní spalovač tuků obsahuje mnoho složek, které vám pomohou zvýšit vaši energii a tím zlepšit váš výkon během tréninku. Ingredience jako kofein, extrakt ze zeleného čaje, yerba maté nebo niacin vám dodají skutečnou vzpruhu a okamžitě dodají energii. To vám pomůže trénovat tvrději a déle, což výrazně zvýší počet kalorií, které během tréninku spálíte. Díky novému revolučnímu složení nabízí Riptek V2 dokonalou dávku stimulačních látek pro téměř okamžitý zisk energie a také přesvědčivé výsledky při optimálním spalování tuků.

Doporučené dávkování: Užívejte 4 kapsle ráno s vodou. Nepřekračujte.

Složení:

Plniva E460, želatina, glukomannan, extrakt z pepře (Capsicum Annuum L.), extrakt ze zeleného čaje (Camellia Sinensis), kofein, lubrikant E553b/E470b, extrakt z yerba maté (Ilex Paraguasiensis), niacin (nikotinamid), extrakt z resveratrolu. (Euterpe Oleracea), protispékavá látka E551, kukuřice nachová (Zea Mays L.).

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 g 4 kapsle
Extrakt ze zeleného čaje 6 g 120 mg
Kofein 4 g 80 mg
Extrakt z Yerba maté 3 g 60 mg
Niacin 2716 mg 54 mg
Resveratrol 1,7 g 33 mg
Extrakt z acai 1,5 g 30 mg
Fialová kukuřice 0,2 g 4 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness doplňky
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz