Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Kolagen - 90 Kapslí

Kód: 3444
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • pomáhá zachovat stav a tón pleti
  • posiluje strukturu pojivové tkáně
  • chrání před oxidativním stresem

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT KOLAGEN?

Kolagen je protein přirozeně přítomný v těle. Pro zajištění struktury pojivových tkání je jeho existence v našem těle nezbytná. Největším účinkem kolagenu je péče o pokožku tím, že ji udržuje pevnou, tonizovanou a elastickou. Syntéza kolagenu se bohužel postupem času poměrně rychle zpomaluje (začínaje koncem dvacátých let). Kromě toho mohou stav vaší pokožky ovlivnit další faktory, jako je znečištění ovzduší a stres. Proto se doporučuje užívat doplněk, který tento nedostatek vyrovná. Kolagen vám pak umožní obnovit stav a tón pleti.

V souvislosti s regenerací tělesných tkání je tato denně produkovaná bílkovina jednou z nejdůležitějších v našem těle. To je důvod, proč se náš doplněk stravy skládá ze silné receptury s vysokou koncentrací kolagenu (500 mg). Dále jsme pro optimalizaci účinků kolagenu obohatili o vitamín C. Rozhodli jsme se nepřidávat další přísady, které nejsou nutné, abychom vám dodali to nejdůležitější. Náš kolagen je navíc hydrolyzován, což znamená, že jeho biologická dostupnost je maximální.

Vzorec našeho doplňku Kolagen je chráněn v kapslích. Užívání kolagenu v kapslích umožňuje lepší vstřebávání s účinky, které jsou intenzivnější a prodloužené. Kapsle nezhoršuje působení kolagenu. Můžete tak využít všech jeho pozitivních účinků na tělesné tkáně. Nečekejte, až zahájíte kolagenovou kúru, abyste zachovali krásu své pleti!

qnt-care-collagene-eau

KOLAGEN: ZÁKLADNÍ SPOJENCE VAŠÍ KŮŽE

Kůže je největším orgánem těla. Péče o pokožku je velmi důležitá, protože je první bariérou těla proti vnějším bakteriím. Stav vaší pokožky mohou ovlivnit a oslabit různé faktory, jako je znečištění ovzduší, stres nebo věk. Náš doplněk stravy Kolagen je řešením, jak zachovat stav vaší pokožky tím, že zabrání ochabování pokožky. Tento doplněk, bohatý na kolagen, jeden z nejdůležitějších proteinů v těle, vám pomůže udržet vaši pokožku pevnou.

Funkcí kolagenu, který představuje více než 80 % hmotnosti pokožky, je držet kožní buňky pohromadě. Působí jako jakési lepidlo na pokožku tím, že pomáhá bojovat proti oslabení její pevnosti. Kolagen přítomný v optimálním množství v našem doplňku stravy pomáhá zlepšit tonus pokožky a pomáhá obnovit její zářivost. Doplněk stravy Kolagen vás posílí v boji proti ochabování a stárnutí pleti. Jeho působení vám pomůže udržet krásu vaší pleti.

KOLAGEN: PARTNER VAŠÍ KOJIVOVÉ TKÁNĚ

Kolagen, přítomný v celém těle, se podílí nejen na údržbě pokožky, ale také na obnově šlach, svalů, vazivových buněk a všech dalších pojivových tkání, které posilují naše tělo. Kromě toho, že kolagen vytváří buněčnou strukturu, posiluje buňky a zajišťuje jejich hojení. Proto je důležité podpořit jejich obnovu doplněním tělu kolagenem, aby se zvýšila jeho účinnost. Kolagen také prochází krevními cévami a pomáhá omezovat kardiovaskulární rizika.

Vzhledem k tomu, že se jeho syntéza časem zpomaluje, má kolagen v průběhu času větší potíže s jeho obnovou. Díky tomu vám dojde tento nezbytný protein, jehož úlohou je zajistit hustotu pojivové tkáně. Náš doplněk stravy nabízí ideální dávku kolagenu pro podporu jejich regenerace.

Náš doplněk stravy Kolagen je ideální pro lidi, kteří chtějí posílit své pojivové tkáně, jeho výhody by sportovci neměli přehlížet. Během tréninku zatěžujete své tkáně, což je následně poškozuje. Přísun kolagenu může pomoci čelit těmto účinkům. Tím, že kolagen pomáhá obnovit strukturu šlach, kloubů a chrupavek, posílí tyto buňky a omezí drobná zranění související s vaším tréninkem.

KOLAGEN A VITAMÍN C: ASOCIACE OCHRANCŮ

Abychom zvýšili účinnost našeho doplňku stravy, smíchali jsme kolagen s vitamínem C. Kromě toho, že tento vitamín pomáhá správně fungovat imunitnímu systému a snižuje únavu, hraje roli při tvorbě kolagenu. Ve skutečnosti podporuje syntézu kolagenu, proteinu nezbytného pro péči a údržbu těla. Jeho působení v těle tak přispěje k rozvoji a regeneraci pojivových tkání a kůže. Kombinace vitaminu C s kolagenem má tedy blahodárný vliv na krásu pleti.

Kromě toho, že vitamin C hraje roli při tvorbě kolagenu, chrání buňky před oxidačním stresem. Pomáhá bojovat proti vnějším agresím a působí jako antioxidant. Díky tomu omezuje působení volných radikálů, které jsou zodpovědné za snížení produkce kolagenu, ale také za stárnutí pokožky. Bojem proti škodám způsobeným toxiny hrají antioxidační vlastnosti vitaminu C důležitou roli při udržování stavu pokožky. Hydrolyzovaná forma našeho doplňku stravy obohacená o vitamín C umožňuje větší biologickou dostupnost kolagenu, který vám pomůže obnovit stav a tonus pokožky. Je ideálním doplňkem pro doplnění ztráty kolagenu potřebného pro péči o pleť.

Kdy kolagen užívat? Kolagen by měl být užíván během dne.

Kolik kapslí? 1 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 60 dní.

Složení: Hydrolyzovaný kolagen, kapsle: želatina, kyselina askorbová, voda, protispékavé látky: E470b/E551.

Informace Zdroj 1 kapsle
Hydrolyzovaný kolagen 500 mg
Vitamín C 40 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz