Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Omega 3 - 90 Kapslí

Kód: QNT1330
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • pomáhá zlepšovat kognitivní funkce
  • pomáhá srdci správně fungovat
  • vysoce koncentrované složení 1200 mg na kapsli
  • užívejte 2 kapsle denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT OMEGA 3?

Omega-3 jsou velmi oblíbené pro své mnohé pro tělo prospěšné vlastnosti. Tyto mastné kyseliny, které se nacházejí zejména v rybách, vejcích, avokádu a dokonce i ořeších, skutečně pomáhají zlepšit kognitivní funkce, zrak a dobré kardiovaskulární fungování a zároveň pomáhají bojovat proti stresu a úzkosti. Mnoho výhod těchto mastných kyselin je proto vysoce ceněno v boji proti cholesterolu, kognitivním poruchám (jako je ztráta paměti) a emoční nerovnováze.

Tyto vysoce koncentrované vitamíny s 1200 mg na kapsli vám zaručují denní příjem Omega 3 dostatečný k tomu, abyste mohli plně využít všech jejich výhod. Zvláště důležité pro všechny aktivní lidi, Omega 3 také pomáhají snižovat zánětlivé reakce ve svalech a kloubech způsobené tréninkem. Umožňují tak optimální regeneraci svalů po cvičení a podporují celkový růst svalové hmoty a zároveň jsou vynikající pro zdraví. Oleje používané v QNT Omega 3 jsou extrahovány při velmi nízké teplotě z volně žijících skandinávských ryb.

Poté jsou pečlivě vyčištěny a zapouzdřeny v Belgii pomocí moderního antioxidačního procesu. Jak můžete vidět, vše bylo uděláno pro zachování surové síly přírody, která leží v srdci těchto vzácných rybích olejů. Už nečekejte a začněte se svou kúrou Omega 3 hned, abyste vyzařovali sílu a zdraví!

qnt-care-omega-3-saumon

OMEGA 3: ZÁKLADNÍ VITAMÍNY PRO VAŠE ZDRAVÍ

Tak už je to křišťálově čisté! Omega 3 jsou velmi silné mastné kyseliny, které významným způsobem přispívají k růstu a správnému fungování celého těla. Je důležité vědět, že Omega 3 se skládá ze dvou hlavních účinných látek: kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). Výhody správného fungování nervového systému a mozku obecně jsou připisovány DHA obsažené v Omega 3. Ve skutečnosti působí jako neuronální ochránce, zejména proti mrtvici nebo epileptickým záchvatům. Navíc pomáhá udržovat normální zrak. Omega 3 tedy výrazně pomáhá proti kognitivním poruchám jako je ztráta paměti, nebo nemocem jako je Alzheimer, schizofrenie nebo deprese. Snížením zánětu neuronů jsou Omega 3 označeny jako životně důležité partnery pro blaho vaší šedé hmoty mozkové!

Omega 3 jsou také velmi účinné při ochraně kardiovaskulárního systému. Omega 3 totiž zabraňuje tvorbě sraženin v krvi a pomáhá snižovat arteriální hypertenzi a tachykardii. Zejména se tím výrazně snižuje riziko mrtvice a infarktu. Tyto mastné kyseliny jsou proto mocnými spojenci vašeho srdce. Pomáhají jej chránit před útoky či nemocemi a podílet se na jeho každodenním optimálním fungování. Kardiovaskulární onemocnění jsou hlavní příčinou úmrtí ve světě a jsou způsobena více faktory: věkem, stravou, nadváhou atd. Je proto nezbytné aktivně pečovat o svůj srdeční systém dodržováním vyvážené stravy a pravidelné fyzické aktivity.

A konečně, Omega 3 také pomáhají bojovat proti úzkosti a depresi. Mohou mít významný vliv na každodenní náladu a stimulovat dobré duševní zdraví. Ve skutečnosti se oleje bohaté na EPA a DHA, jako jsou ty z ryb, doporučují zejména k boji s příznaky deprese. Omega 3 tak mají kompletní blahodárný účinek na vaše tělo, chrání vaše kognitivní i srdeční funkce a zmírňují každodenní úzkost a deprese.

Informace Zdroj 2 kapsle
Koncentrát rybího oleje 2400 mg
EPA
Ryba 432 mg
DHA Ryba 288 mg
Vit. E Dl-alfa tokoferylacetát 4,5 mg

OMEGA 3: ZÁKLADNÍ MASTNÉ KYSELINY PRO SPORT

Omega 3 jsou také užitečné při spalování tuků a hubnutí. Tyto úžasné mastné kyseliny totiž zabraňují zejména množení tukových buněk, zejména „viscerálních“ tuků. Omega 3 napomáhají metabolismu efektivněji spalovat tuky, zejména díky jejich posilujícímu účinku na anabolické hormony. Takto jsou zvláště účinné při zlepšování procesu lipolýzy v těle. Omega 3 proto pomáhají přeměňovat špatné tuky na energetické palivo, a to jak v období aktivity, tak během odpočinku tím, že podporují hubnutí a udržují si zdravou váhu.

A konečně, Omega 3 jsou také velmi užitečné pro optimální regeneraci svalů po cvičení. Ve skutečnosti budou tyto účinné mastné kyseliny působit přímo na svalové mikrotrhliny způsobené cvičením tím, že je efektivněji opravují. Jsou také velmi účinné v prevenci zánětlivých onemocnění. Pomáhají zpevňovat vazy, omezují revmatismus a působí přímo na kolagenovou strukturu. Navíc, díky svému antikatabolickému působení, Omega 3 pomůže snížit bolesti zlepšením svalové regenerace. To vám umožní pokračovat v cvičení bez ztráty rychlosti a postupovat s vyšším výkonem a zároveň omezit riziko zranění.

Kdy užívat Omegu 3? Oméga 3 se má užívat s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 2 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 45 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz