Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Neurones Vegan - 90 Kapslí

Kód: QNT1318
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • podporuje metabolismus mozku
  • stimuluje kognitivní výkon
  • pomáhá zlepšit koncentraci
  • užívejte 3 kapsle denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT NEURONOVÝ DOPLNĚK?

Věk, stres, únava, to vše jsou věci, které ovlivňují mozek, což má negativní dopad přímo na paměť a koncentraci. Abychom těmto problémům čelili, potřebuje mozek živiny, které bohužel nelze vždy nalézt v dokonalém množství v každodenní stravě. Neuron je doplněk stravy, který vám může poskytnout řešení proti těmto škodlivým účinkům.

Skládá se ze složek s účinnými látkami, které vám přinesou doplňky, které potřebujete, zejména během zkouškového období. Věkem se snižuje naše koncentrace, pozornost nebo paměť.

Je nezbytné starat se o mozek, pokud každý den neustále přijímáte spoustu informací. To je důvod, proč je důležité poskytovat vašemu mozku živiny nezbytné pro jeho správné fungování. Vyvážená strava a zdravý životní styl nejsou vždy 100% dosažitelné. Nabízíme Neuron, kde váš mozek těží z cenných živin. Podpoří vaši koncentraci pro lepší pracovní kapacitu a také jasnější a bystřejší mysl pro stručnější myšlení.

Tento doplněk se skládá z přísad vybraných pro zvýšení produktivity a zapojení mysli, když je to potřeba. Tyto prvky byly pečlivě vybrány, protože obsahují aktivní složky, které stimulují kognitivní funkce a tím zlepšují paměť a koncentraci.

qnt-care-neurones-arbres

VYSOKÁ KONCENTRACE AMINOKYSELIN

Doplněk stravy Neuron obsahuje vysokou koncentraci L-tyrosinu, aminokyseliny, která bojuje proti fyzické a psychické únavě. Podílí se na tvorbě několika důležitých prvků pro nervový systém jako je dopamin, noradrenalin a adrenalin. Jedná se o neurotransmitery, které jsou nesmírně užitečné pro mozek. Zlepšují kognitivní schopnosti a pomáhají reagovat na stres. L-tyrosin má pro tělo zásadní význam tím, že dokončuje ztráty neurotransmiterů. Podporuje lepší bdělost. Kromě toho L-tyrosin vyrovnává nedostatky, které vedou k únavě, a proto stimuluje koncentraci.

Receptura také obsahuje L-theanin, další aminokyselinu s pozitivním vlivem na mozek. Je to jedna z hlavních účinných látek v zeleném čaji, která působí na nervový systém. L-theanin pomáhá snižovat psychickou a fyzickou zátěž a také poruchy spánku. Tento antistresový účinek zlepšuje koncentraci. Navíc jeho spojení s kofeinem desetkrát zvyšuje jeho vliv na kognitivní výkon.

Informace Zdroj 1 kapsle
L-tyrosin L-tyrosin 600 mg
Taurin Taurin 525 mg
L-theanin L-theanin 150 mg
Extrakt z listů Ginkgo Biloba Extrakt z Ginkgo Biloba 120 mg
bezvodý kofein Syntetický 60 mg
Vit. B6 (pyridoxin) Pyridoxin hydrochlorid 4,2 mg
Vit. B12 Kyanokobalamin 7,5 μg
kyselina listová (pteroylglutamová) Kyselina listová (vitamín B9) 498 μg

TAURIN A KOFEIN PRO DLOUHODOBÉ ÚČINKY

Neurotransmitery v mozku mohou být také stimulovány kofeinem. Kofein se používá k výrobě energie a stimulaci mozkového systému. Jeho rychlé vstřebávání v těle přímo stimuluje kognitivní schopnosti. Kofein optimalizuje výkon mozku tím, že pomáhá s bdělostí, pamětí a koncentrací. Tím, že kofein poskytuje podporu, pomáhá snižovat únavu, stres a zlepšuje uvažování.

Taurin bude mít za úkol prodloužit účinky tohoto doplňku stravy. Ve skutečnosti bude taurin přidaný v Neuronu působit pozitivně na stimulaci mozkových funkcí v průběhu času. Jeho použití prodlouží působení doplňku Neuron na nervový systém poskytnutím dávky tonicity a vitality. V důsledku toho se zvyšuje koncentrace a snížení únavy je ještě větší. Taurin tedy podporuje posílení mozkových funkcí.

GINGKO A VITAMÍNY B, VÝHODY PRO MOZEK

Gingko biloba, který je součástí našeho doplňku stravy Neuron, je rostlina známá pro své příznivé účinky na mozkovou činnost. Tato rostlina pocházející z Asie, která se může dožít až 1000 let, má neuvěřitelné vlastnosti. Její listy se již řadu let používají nejen k udržení, ale i ke stimulaci paměti a koncentrace. Ve skutečnosti je tato rostlina uznávána pro udržení kognitivních funkcí a je tak ideálním spojencem vašeho mozku. Listy jinanu obsahují účinné látky (flavonoidy a ginkgolidy), které podporují lepší krevní oběh. Jak víte, dobře zavlažovaný a dobře okysličený mozek je zdravý mozek, kde je zajištěno správné fungování neuronů.

A konečně, vitamíny skupiny B jsou součástí jedinečné receptury vyvinuté pro doplněk Neuron. Skládá se z vitamínů B6, B9 a B12. To vše je nezbytné pro správné fungování nervového systému. Ideální v boji proti únavě a ztrátě paměti, jejich příspěvek v tomto doplňku poskytuje tělu všechny denní potřeby. Tyto vitamíny, které hrají zásadní roli při syntéze neurotransmiterů, podporují paměť a učení. Kromě toho se podílejí na obnově, vývoji a ochraně nervových buněk. Tento komplex vitamínů B je ideální kombinací pro dobré zdraví mozku.

Kdy užívat Neurony? Neurony by se měly užívat s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 30 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz