Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Multivitamin Men's Vegan - 60 kapslí

Kód: QNT1317
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • podporuje imunitní systém
  • antioxidační formule
  • přispívá k celkové pohodě
  • užívejte 1 kapsli denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ UŽÍVAT MEN'S?

Men's je multivitamínový a multiminerální doplněk stravy. Jeho silné složení 12 vitamínů a 7 minerálů vám umožní doplnit vaši vitalitu a těžit z toho, že budete v optimální formě po celý den.

Vitamíny a minerály jsou základní živiny, které naše tělo potřebuje ke zdravému fungování. Získat všechny nutriční hodnoty vitamínů a minerálů za jeden den je někdy komplikované. Navzdory zdravé a vyvážené stravě je někdy nutné sníst astronomické množství jídla, abychom získali všechny doporučené nutriční hodnoty vitamínů a minerálů. Vzorec doplňku stravy pro muže byl vyvinut tak, aby obsahoval potřebné množství, které potřebujete k doplnění energie. Náš doplněk stravy pro muže obsahuje komplex, který spojuje všechny užitečné vitamíny a minerály, aby vám přinesl přirozenou vzpruhu. Jeho složení je ideální k tomu, abyste prožili každý den naplno. Jeho užívání vám pomůže nejen posílit váš imunitní systém, ale také vám pomůže v boji proti oxidativnímu stresu.

Tento doplněk stravy je poklad „vše v jednom“, který vám umožní co nejlépe doplnit nutriční nedostatky ve vaší stravě. Snadno stravitelné, Men's poskytuje denní přísun minerálů a vitamínů ideální pro návrat do formy a zvládnutí náročných dnů. Navíc obsahuje ženšen, rostlinu, která kromě zlepšení fyzické odolnosti pomáhá stimulovat mužskou mužnost. Tento doplněk je ideálním každodenním partnerem, díky kterému budete vyzařovat sílu a pohodu.

qnt-care-multivitamins-mens

JAKÉ JSOU VÝHODY MEN'S?

Optimální složení vitamínů a minerálů obsažených v Men's bude mít na organismus několik zásadních dopadů. Vyplněním mezer ve vaší každodenní stravě vám tento doplněk stravy pomůže posílit váš imunitní systém. Po celý den tělo chrání organismus před bakteriemi a viry vycházejícími zvenčí. Nedostatek vitamínů a minerálů může ovlivnit imunitní systém a oslabit ho. Složky Men's poskytují dostatečně vysokou zásobu, aby udržely imunitní systém v chodu a dodaly mu sílu, kterou potřebuje, aby čelil vnějším útokům.

Men's doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínů a minerálů bude zároveň působit jako antioxidant. Bude chránit buňky těla před oxidativním stresem. Tím omezuje škodlivé účinky volných radikálů a jiných vnějších agresí. Složky Men's pomohou posílit buňky těla. Všechny výhody, které poskytuje Men's, dodají tělu vzpruhu. Tento doplněk obsahuje také ženšen, jehož vlastnosti mohou pomoci mužům znovu získat mužnost a zlepšit jejich fyzickou výkonnost. Ženšen pomáhá tonizovat tělo, zlepšuje vytrvalost a bojuje proti únavě. Díky blahodárným účinkům tohoto doplňku na tělo budete moci zářit blahobytem.?

Informace Zdroj 1 kapsle
Vit.A Acetát vitamínu A 1200 μg
Vit. D3 Lanolin z ovčí vlny 7,5 μg
Vit. E Dl-alfa tokoferylacetát 30 mg
Vit. C Kyselina askorbová 80 mg
Vit. B1 (thiamin) Thiamin mononitrát 4,2 mg
Vit. B2 (riboflavin) Riboflavin 4,8 mg
Vit. B3 (niacin) Nikotinamid 54 mg
Vit. B6 (pyridoxin) Pyridoxin hydrochlorid 6 mg
Vit. B9 (kyselina listová) Kyselina listová 400 μg
Vit.B12 Kyanokobalamin 3 μg
Biotin D-Biotin 150 μg
Vit. B5 Pantothenát vápenatý 15 mg
Železo Ferrous Fumarate BP (Fe 30,57 – 32,87 %) 14 mg
Zinek Trihydrát citrátu zinečnatého 14 mg
měď Bisglycinát měďnatý 1650 μg
Mangan 1 mg
Selen Seleničitan sodný 100 μg
Chrom 100 μg
Jodid Jodid draselný 225 μg
Panax ženšen Kořen ženšenu 20 mg
Sibiřský ženšen Kořen ženšenu 20 mg

JAKÉ VITAMINY OBSAHUJE MEN'S?

Doplněk stravy Men's se skládá z několika vitamínů. Najdete vitamín A, který kromě toho, že stimuluje imunitní systém a má antioxidační roli, podporuje dobrý zrak. Vitamín D3, což je sluneční vitamín, stimuluje tvorbu protilátek a tím posiluje imunitu. Jeho vysoká biologická dostupnost také přispívá k celkovému posílení kostry a dobré údržbě svalů. Vitamin C je vitamin s antioxidačními vlastnostmi, zejména podporou tvorby bílých krvinek. Pomáhá snižovat únavu díky povzbuzení, které tělu přináší. Tento vitamín je dokonalým stimulantem, který dodá tělu tón. Vitamin E má také vynikající antioxidační vlastnosti, které chrání tělo před různými vnějšími agresemi. V neposlední řadě zde najdete také celou sadu vitamínů B, které přispějí k normálnímu energetickému metabolismu a pomohou v boji proti únavě. Tyto vitamíny také přispívají ke správné funkci nervového systému a imunitního systému.

JAKÉ MINERÁLY OBSAHUJE MEN'S?

Kromě této sady vitamínů je složení Men's bohaté také na minerály, které jsou neméně důležité pro správné fungování organismu. Obsahuje zejména zinek, železo, měď, mangan, selen, chrom a jód pro zajištění ideální rovnováhy minerálů. Budou hrát roli při poskytování energie tělu, ale také imunitnímu systému. Doplněk pro muže obsahuje poměrně vysokou koncentraci zinku. Zinek je esenciální minerál, který je prospěšný pro imunitní systém, kromě toho, že je super antioxidantem. Hraje roli ve funkci mnoha enzymatických metabolismů. Podílí se také na syntéze hormonů, jako je testosteron, a proto obsahuje doplněk stravy pro muže více zinku než jeho protějšek pro ženy. Men's, složený ze značného souboru minerálů a vitamínů, je ideálním doplňkem stravy vše v jednom pro muže, kteří chtějí doplnit energii a zároveň posílit svůj imunitní systém.

Kdy užívat Multivitamin Men's? Multivitamin Men's by se měl užívat s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 1 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 60 dní.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz