Nyní můžete využít možnosti předrezervace pro dopravu zboží až k Vám domů s BATEKA!

QNT - Immunity Vegan - 90 Kapslí

Kód: QNT1325
Značka: QNT
Skladem u dodavatele
  • posílení imunitního systému
  • naplňte se energií a vitalitou
  • obohacený o vitamín C
  • užívejte 2 kapsle denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT NÁŠ DOPLNĚK IMUNITY?

Imunitní systém je ochranným systémem našeho těla. Každý den vaše tělo čelí náporům zvenčí. Bakterie, viry a další druhy škodlivých parazitů se snaží dostat do vašeho těla, aby prokrvily a oslabily váš imunitní systém. Úlohou vašeho imunitního systému je bránit vaše tělo před všemi těmito hrozbami. Je proto nezbytné jej posilovat.

Náš doplněk stravy je řešením pro posílení imunitního systému po celý rok. Díky našemu doplňku stravy Imunita můžete podpořit svou přirozenou obranyschopnost posíleným imunitním systémem.

qnt-care-immunity-plante-soleil

Informace Zdroj 2 kapsle
ß-1,3/1,6-D-glukan 75% droždí Beta-(1,3)(1,6) -glukan 260 mg
Vitamín C Kyselina askorbová 360 g
Zinek Pikolinát zinečnatý 15 mg
Selen Seleničitan sodný 1% na MCC 100 Ug

 

IMUNITA, DOPLNĚK PRO POSÍLENÍ VAŠEHO IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Úlohou imunitního systému je bránit tělo před vnějšími útoky. K tomu nemůže fungovat samostatně. Pracuje s nervovým a trávicím systémem. Společně jsou schopni bojovat se všemi malými každodenními infekcemi.

Imunitní systém se chová jako maskovaný superhrdina, udržuje vás v bezpečí po celý rok a chrání vás před potenciálními vnějšími hrozbami. Aby fungoval jako takový, podporuje produkci imunitních buněk. Mezi nimi najdeme bílé krvinky, které znesnadňují život všem patogenům, se kterými se setkají. Imunitní systém je testován po celý den, a proto je nezbytné zajistit, aby jeho ochrana byla vždy účinná. Některá období, jako je zima, oslabují náš imunitní systém, přesto je to období, kdy naše tělo potřebuje sílu, aby se vyrovnalo s nižšími teplotami. Po celý rok, v létě i v zimě, je důležité chránit svou imunitu, protože bacily a jiné bakterie nikdy nepřestanou přicházet do kontaktu s vaším tělem tím, že se v něm usazují a oslabují. Posílit svůj systém pomocí Imunity znamená vyhnout se riziku oslabení imunitní odolnosti a doplnit energii a vitalitu.

Nedostatek mnoha živin může narušit funkci imunitních buněk. Faktory jako věk, únava, stres, přepracování a další každodenní starosti mohou negativně ovlivnit vaši imunitu. Pokud imunitní systém není kompetentní, jednoduché škrábnutí může mít vážné následky, protože je vystaveno velkému množství bakterií. Zdravá a vyvážená strava k posílení imunitního systému vždy nestačí. Doplněk Imunita se snadno užívá a poskytuje všechny výhody, které potřebujete pro svou imunitu po celý rok.

Imunita vám umožňuje posílit váš obranný mechanismus posílením jeho role jako antioxidantu a ochranného štítu proti choroboplodným zárodkům. Těmito ochrannými látkami jsou protilátky a bílé krvinky, které produkuje imunitní systém. Tento doplněk vám umožní lépe odolávat agresi a udržet váš imunitní systém vyvážený na jeho vrcholu.

SLOŽKY, KTERÉ POSILNÍ VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM

Doplněk stravy Immunity se skládá z klíčových složek pro posílení vašeho imunitního systému. Jednou z těchto složek je beta-glukan, klíčová složka posilující imunitu, která se nachází v ovsu. Vysoce biologicky kvalitní beta-glukan podporuje aktivaci bílých krvinek. Kromě toho, že podporuje produkci imunitních buněk, tato účinná složka zlepšuje jejich kapacitu a rychlost působení. Posláním imunitního systému je bránit tělo před různými vetřelci, kteří ho ohrožují. Proto je nezbytné, aby tvorba ochranných buněk byla co nejoptimálnější. Velmi silné vlastnosti beta-glukanu kromě toho, že působí jako antioxidant, zvyšují imunitní odpověď. Je to nejúčinnější složka obrany imunity.

V doplňku Imunita také najdete stopové prvky. Jedná se o zinek a selen, které obsahují především ryby a ořechy. Účastní se mnoha metabolických procesů a mají zásadní roli v obranyschopnosti těla. Stimulací tvorby protilátek tyto stopové prvky posilují imunitní systém. Jsou také super antioxidanty, které umožní výrazné zlepšení odolnosti vůči infekcím.

Vitamin C je posledním prvkem, který tvoří náš doplněk stravy. Tento vitamín, který se nachází především v ovoci a zelenině, je známý svými mnoha přínosy pro tělo. Přispívá ke správné funkci imunitního systému tím, že působí jako podpora přirozené obranyschopnosti těla, zejména s ohledem na bílé krvinky. Vitamin C také pomáhá chránit tělo před oxidačním stresem tím, že posiluje naše buňky. Navíc pomáhá snižovat únavu tím, že tělu dodává energii. Imunita je tedy doplněk, který sám o sobě představuje kompletní arzenál, který bude synergicky působit na posílení vašeho imunitního systému.

Kdy užívat Imunitu? Imunita by měla být přijata s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 2 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedna láhev? 45 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness produkty
Záruka: dle datumu spotřeby
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz